2020. március 1-től új útdíjhasználati rendszer került bevezetésre a 3,5 t feletti gépjárművekre
A 3,5 t feletti tehergépkocsikra és autóbuszokra 2020. március 1-től a HU-GO-hoz hasonló, azaz a megtett úttal arányos, elektronikus útdíjfizetési rendszer került bevezetésre!